RSS kanál

Archiv map OB Říčany

Vítejte v archivu map OB Říčany!

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Laura De Heij 3 OŽ Libovka 22.10.2016 22.10.2016 18:34
Anna Formánková 1 Chyňava 22.04.2018 25.04.2018 08:24
Štěpán Holeček 1 MO Libušín 03.09.2016 04.09.2016 08:34
Gábina Hudosová 1 ŽB Halouny 14.05.2016 16.05.2016 21:12
Michal Jílek 0
Pavel Koten 74 MČR rogaining 2018 23.06.2018 25.06.2018 21:46
Barbora Kotenová 38 OŽ Lojovice 21.10.2018 07.11.2018 08:36
Klára Kotenová 8 Mistrovstí oblasti Konojedy 14.04.2018 15.04.2018 17:45
Markéta Kotenová 34 OŽ Lojovice 21.10.2018 07.11.2018 08:38
Adéla Kotková 77 Zimní trénink RIC- Jureček 13.01.2019 13.01.2019 16:23
Tomáš Kubát 13 OŽ OB Mladá Boleslav - sprint 07.10.2018 09.10.2018 11:35
Pavel Kuchař 2 PŽ Malá Chuchle 24.09.2016 03.10.2016 18:55
Ondřej Mucha 2 Hrabětice 10.09.2016 14.09.2016 09:20
Libor Pecháček 21 OŽ Krňany 23.09.2018 24.09.2018 09:43
Michal Pelant 30 OŽ Kamenice 21.10.2018 22.10.2018 18:37
Martina Pelantová 52 SMIK 17.11.2018 19.11.2018 16:16
Alex Pethö 2 Oblastní žebříček 25.09.2016 25.09.2016 16:51
Terezie Pokorná 1 Oblastní žebříček 24.04.2016 Jíloviště - Cukrák 24.04.2016 27.04.2016 10:11
Beáta Polívková 1 OŽ ZŠ Vokovice 04.09.2016 05.09.2016 09:19
Tomáš Pračka 0
Ema Pračková 3 SMIK Jevany 17.11.2016 20.11.2016 15:46
Lukáš Rejnek 1 Jureček 07.09.2016 08.09.2016 09:46
Amálie Repiská 0
David Rožek 6 Tatry 2018 - E3 07.07.2018 07.07.2018 19:02
Vilém Rožek 4 PPŽ Roztoky 10.06.2015 13.06.2015 08:23
Vojtěch Rožek 0
Petra Rožková 22 Kentus v Kentu 15.01.2017 18.01.2017 13:14
Jan Růžička 0
Ema Růžičková 0
Lucie Růžičková 0
David Schnabl 1 MO Libušín 03.09.2016 04.09.2016 08:37
Petr Sládeček 14 Zimní trénink (v protisměru) 06.11.2016 08.11.2016 18:06
Barbora Sládečková 0
Anna Stehlíková 0
Jaromír Šrámek 10 Slovanka HRRR 12.09.2016 12.09.2016 21:48
Petr Šrámek 0
Hanka Šrámková 10 Slovanka GRRR..... 11.09.2016 12.09.2016 21:18
Hynek Tolar 6 OB Kytín 13.05.2018 03.06.2018 19:39
Jan Tolar 18 MO Kytín 13.05.2018 20.06.2018 20:39
Ondřej Tolar 4 MO Kytín 13.05.2018 03.06.2018 19:24
Jan Votruba 1 Jureček 07.09.2016 08.09.2016 09:48
Barbora Vyhnálková 89 25. MS ve SMIKu 17.11.2018 17.11.2018 15:22
Eva Vyhnálková 0
Marie Vyhnálková 2 ŽA Hrabětice 11.09.2016 13.09.2016 09:30

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Adéla Kotková Zimní trénink RIC- Jureček 13.01.2019 Tréninky 13.01.2019 16:23
Adéla Kotková Noční mapový trénink F1 Brtnice 09.01.2019 Tréninky 13.01.2019 16:01
Adéla Kotková Zimní trénink Velké Popovice 16.12.2018 Tréninky 16.12.2018 13:53
Martina Pelantová SMIK 17.11.2018 Závody 19.11.2018 16:16
Adéla Kotková SMIK 17.11.2018 Závody 17.11.2018 22:29
Barbora Vyhnálková 25. MS ve SMIKu 17.11.2018 Závody 17.11.2018 15:22
Adéla Kotková Zimní trénink Hlubočinka 11.11.2018 Tréninky 11.11.2018 17:06
Markéta Kotenová OŽ Lojovice 21.10.2018 Závody 07.11.2018 08:38
Markéta Kotenová OŽ Lojovice 20.10.2018 Závody 07.11.2018 08:38
Barbora Kotenová OŽ Lojovice 21.10.2018 Závody 07.11.2018 08:36
Barbora Kotenová OŽ Lojovice 20.10.2018 Závody 07.11.2018 08:35
Adéla Kotková OŽ Všenory 04.11.2018 Závody 05.11.2018 21:35
Michal Pelant OŽ Kamenice 21.10.2018 Závody 22.10.2018 18:37
Adéla Kotková OŽ Lojovice 21.10.2018 Závody 21.10.2018 18:14
Adéla Kotková OŽ Lojovice 20.10.2018 Závody 20.10.2018 21:07
Adéla Kotková MČR družstev Krajníčko 19.10.2018 Závody 19.10.2018 06:51
Adéla Kotková Strančice 10.10.2018 Tréninky 11.10.2018 22:42
Tomáš Kubát OŽ OB klasická trať - Krňany 23.09.2018 Závody 25.09.2018 10:04
Tomáš Kubát OŽ OB krátká trať - Nový Knín 22.09.2018 Závody 25.09.2018 09:45
Adéla Kotková OŽ Nový Knín 22.09.2018 Závody 25.09.2018 06:17
Martina Pelantová OŽ Nový Knín 22.09.2018 Závody 24.09.2018 16:08
Martina Pelantová OŽ Krňany 23.09.2018 Závody 24.09.2018 16:03
Libor Pecháček OŽ Krňany 23.09.2018 Závody 24.09.2018 09:43
Adéla Kotková 10 let orienťáku v Říčanech 13.09.2018 Tréninky 13.09.2018 06:56
Adéla Kotková West cup - E2 01.09.2018 Závody 03.09.2018 17:57
Adéla Kotková Rumcajsovy míle - E1 11.08.2018 Závody 13.08.2018 20:13
Adéla Kotková Rumcajsovy míle - E2 11.08.2018 Závody 13.08.2018 20:16
Adéla Kotková Rumcajsovy míle - E3 12.08.2018 Závody 13.08.2018 20:17
David Rožek Tatry 2018 - E3 07.07.2018 Závody 07.07.2018 19:02
Pavel Koten MČR rogaining 2018 23.06.2018 Závody 25.06.2018 21:46
Tomáš Kubát Klacky (9) Open - štafety 20.06.2018 Závody 21.06.2018 22:56
Jan Tolar MO Kytín 13.05.2018 Závody 20.06.2018 20:39
Adéla Kotková Oplanská školička 16.06.2018 Tréninky 16.06.2018 19:46
Adéla Kotková ŽB Čechy Východ-Číměř 10.06.2018 Závody 10.06.2018 16:47
Adéla Kotková ŽB Čechy Východ-Číměř 09.06.2018 Závody 10.06.2018 16:32
Barbora Kotenová Pardubice finále přeboru škol 06.06.2018 Závody 08.06.2018 21:40
Pavel Koten OŽ Ondřejov 02.06.2018 Závody 06.06.2018 21:15
Libor Pecháček KevätSuunnistus 2018 27.05.2018 Závody 03.06.2018 21:17
Barbora Kotenová OŽ Ondřejov 02.06.2018 Závody 03.06.2018 20:30
Hynek Tolar OB Kytín 13.05.2018 Závody 03.06.2018 19:39
Ondřej Tolar MO Kytín 13.05.2018 Závody 03.06.2018 19:24
Adéla Kotková OŽ Ondřejov 02.06.2018 Závody 02.06.2018 18:18
Adéla Kotková ČP Tábor 20.05.2018 Závody 24.05.2018 07:30
Pavel Koten PPŽ Hostivice 16.05.2018 Tréninky 17.05.2018 22:47
Tomáš Kubát Mistrovství oblasti na klasické trati 13.05.2018 Závody 15.05.2018 22:19
Libor Pecháček Oblastní mistrovství - Kytín 13.05.2018 Tréninky 15.05.2018 20:17
Barbora Kotenová Mistrovstí oblasti Kytín 13.05.2018 Závody 14.05.2018 19:41
Markéta Kotenová Mistrovstí oblasti Kytín 13.05.2018 Závody 14.05.2018 19:39
Pavel Koten Mistrovstí oblasti Kytín 13.05.2018 Závody 14.05.2018 19:36
Michal Pelant MO Kytín 13.05.2018 Závody 13.05.2018 22:01
Hynek Tolar Červený Mlýn 25.03.2018 Závody 13.05.2018 19:57
Adéla Kotková Mistrovství oblasti - Kytín 13.05.2018 Závody 13.05.2018 18:53
Adéla Kotková Přebor škol-Krč 10.05.2018 Závody 10.05.2018 19:48
Barbora Kotenová ŽB Čechy Hostomice-Lštěň 06.05.2018 Závody 07.05.2018 21:02
Barbora Kotenová ŽB Čechy Hostomice-Lštěň 05.05.2018 Závody 07.05.2018 21:01
Martina Pelantová Žebříček B - Hostomice 06.05.2018 Závody 07.05.2018 07:10
Pavel Koten MO Heřmanův Městec 28.04.2018 Závody 01.05.2018 21:47
Pavel Koten OŽ Semtěš 28.04.2018 Závody 01.05.2018 21:42
Pavel Koten Mistrovstí oblasti Slaný 21.04.2018 Závody 29.04.2018 10:46
Pavel Koten OŽ Chyňava 22.04.2018 Závody 29.04.2018 10:39
Markéta Kotenová Mistrovstí oblasti Slaný 21.04.2018 Závody 26.04.2018 21:05
Markéta Kotenová OŽ Chyňava 22.04.2018 Závody 26.04.2018 21:03
Barbora Kotenová OŽ Chyňava 22.04.2018 Závody 26.04.2018 20:58
Anna Formánková Chyňava 22.04.2018 Závody 25.04.2018 08:24
Adéla Kotková OŽ Chyňava 22.04.2018 Závody 23.04.2018 20:28
Michal Pelant OŽ Chýňava 22.04.2018 Závody 23.04.2018 16:10
Klára Kotenová Mistrovstí oblasti Konojedy 14.04.2018 Závody 15.04.2018 17:45
Markéta Kotenová OŽ Malíkovice 08.04.2018 Závody 15.04.2018 17:44
Barbora Kotenová OŽ Malíkovice 08.04.2018 Závody 15.04.2018 17:42
Barbora Kotenová Mistrovstí oblasti Konojedy 14.04.2018 Závody 15.04.2018 17:40
Pavel Koten Mistrovstí oblasti Konojedy 14.04.2018 Závody 15.04.2018 17:39
Libor Pecháček Oblastní mistrovství - Konojedy 14.04.2018 Závody 14.04.2018 20:21
Adéla Kotková Mistrovství oblasti - Konojedy 14.04.2018 Závody 14.04.2018 19:23
Adéla Kotková trénink Nad Vodárnou 11.04.2018 Tréninky 12.04.2018 20:04
Pavel Koten OŽ Malíkovice 08.04.2018 Závody 10.04.2018 21:09
Klára Kotenová OŽ Malíkovice 08.04.2018 Závody 10.04.2018 21:00
Adéla Kotková OŽ Malíkovice 08.04.2018 Závody 09.04.2018 17:16
Adéla Kotková Velikonoční soustředění - Krátký okruh po hadovi 31.03.2018 Tréninky 06.04.2018 20:00
Adéla Kotková Soustředění - had přes Island 31.03.2018 Tréninky 03.04.2018 22:21
Adéla Kotková OŽ Červená louka 25.03.2018 Závody 25.03.2018 19:43
Barbora Vyhnálková OŽ middle Červená louka 25.03.2018 Závody 25.03.2018 15:12
Barbora Vyhnálková Spring Cup middle 15.03.2018 Závody 19.03.2018 17:37
Barbora Vyhnálková JRD Kiskunmajsa - vrstevnicovka 14.03.2018 Tréninky 19.03.2018 17:28
Barbora Vyhnálková Szeged Cup - štafety 17.03.2018 Závody 19.03.2018 17:27
Barbora Vyhnálková Szeged Cup - klasika 18.03.2018 Závody 19.03.2018 17:25
Libor Pecháček BORCup 6 04.02.2018 Tréninky 05.02.2018 08:49
Barbora Vyhnálková Zimní trénink Holý vrch 28.01.2018 Tréninky 28.01.2018 13:09
Barbora Vyhnálková JRD Vracov-middle 21.01.2018 Tréninky 22.01.2018 13:18
Barbora Vyhnálková JRD Vracov-klasika 20.01.2018 Tréninky 22.01.2018 13:17
Barbora Vyhnálková JRD Vracov-vrstevnicovka 19.01.2018 Tréninky 22.01.2018 13:15
Barbora Vyhnálková JRD Vracov-housenka + terénní krosík 19.01.2018 Tréninky 22.01.2018 13:16
Martina Pelantová LOB Carlsfeld - klasika 17.12.2017 Závody 18.12.2017 18:28
Martina Pelantová LOB Carlsfeld - krátká 16.12.2017 Závody 18.12.2017 17:59
Pavel Koten PZL Tour de Prague - Šárka 09.12.2017 Tréninky 11.12.2017 21:49
Hynek Tolar Velká Černoc 05.11.2017 Závody 18.11.2017 11:53
Hynek Tolar Velká Černoc 05.11.2017 Závody 18.11.2017 11:30
Barbora Kotenová OŽ Velká Černoc 05.11.2017 Závody 15.11.2017 19:55
Pavel Koten OŽ Velká Černoc 05.11.2017 Závody 15.11.2017 19:53
Adéla Kotková OŽ Velká Černoc 05.11.2017 Závody 06.11.2017 20:19
Libor Pecháček OŽ Vavřetice 22.10.2017 Závody 23.10.2017 10:12
Adéla Kotková OŽ Vavřetice 22.10.2017 Závody 22.10.2017 18:04
Adéla Kotková OŽ Stochov 01.10.2017 Závody 22.10.2017 18:01
Adéla Kotková OŽ Jíloviště 30.09.2017 Závody 22.10.2017 17:57
Martina Pelantová OŽ Vavřetice 2 22.10.2017 Závody 22.10.2017 14:02
Michal Pelant OŽ Vavřetice 2 22.10.2017 Závody 22.10.2017 13:54
Libor Pecháček Vodňanský kapr E1 14.10.2017 Závody 16.10.2017 10:32
Martina Pelantová OŽ Jíloviště 30.09.2017 Závody 08.10.2017 19:14
Michal Pelant Rýhy 04.10.2017 Tréninky 04.10.2017 19:31
Barbora Vyhnálková MČR klasika Raspenava-semifinále 23.09.2017 Závody 26.09.2017 18:50
Barbora Vyhnálková MČR klasika Raspenava-finále 24.09.2017 Závody 26.09.2017 18:44
Pavel Koten Žebříček B Kluky 09.09.2017 Závody 22.09.2017 15:16
Adéla Kotková Cena VČ - E2 02.09.2017 Závody 07.09.2017 23:29
Adéla Kotková Cena VČ - E1 01.09.2017 Závody 07.09.2017 23:27
Barbora Vyhnálková JRD Žabljak-kombotech 22.08.2017 Tréninky 29.08.2017 19:01
Barbora Vyhnálková JRD Žabljak-hromaďák 22.08.2017 Tréninky 29.08.2017 18:55
Barbora Vyhnálková JRD Žabljak-middle 20.08.2017 Tréninky 29.08.2017 18:52
Barbora Vyhnálková JRD Žabljak-dlouhé postupy 21.08.2017 Tréninky 29.08.2017 18:47
Barbora Vyhnálková Durmitor Orienteering Challenge-E4 sprint 27.08.2017 Závody 29.08.2017 18:22
Barbora Vyhnálková Durmitor Orienteering Challenge-E3 klasika 26.08.2017 Závody 29.08.2017 18:19
Barbora Vyhnálková Durmitor Orienteering Challenge-E2 middle 25.08.2017 Závody 29.08.2017 18:13
Barbora Vyhnálková Durmitor Orienteering Challenge-E1 middle 24.08.2017 Závody 29.08.2017 18:10
Adéla Kotková Rumcajsovy míle - E2 20.08.2017 Závody 20.08.2017 21:07
Hynek Tolar Křižany 14.05.2017 Tréninky 17.06.2017 19:07
Ondřej Tolar Týnec nad Sázavou 22.04.2017 Závody 17.06.2017 18:35
Barbora Vyhnálková MČR krátká Lipnice n.S. - finále 11.06.2017 Závody 12.06.2017 11:58
Barbora Kotenová Finále přeboru škol Čechy pod Košířem 07.06.2017 Závody 11.06.2017 20:36
Adéla Kotková Žebříček B -Řitka 04.06.2017 Závody 06.06.2017 17:10
Martina Pelantová B - klasika - Řitka 04.06.2017 Závody 06.06.2017 07:28
Barbora Kotenová Žebříček B Řitka 04.06.2017 Závody 05.06.2017 21:01
Pavel Koten Žebříček B Řitka 04.06.2017 Závody 05.06.2017 21:02
Michal Pelant B klasika - Řitka 04.06.2017 Závody 05.06.2017 20:31
Martina Pelantová Žebříček B krátká - Řitka 03.06.2017 Závody 04.06.2017 21:30
Adéla Kotková Žebříček B -Řitka 03.06.2017 Závody 05.06.2017 07:32
Barbora Kotenová 3. PPŽ Troja 31.05.2017 Tréninky 02.06.2017 20:34
Markéta Kotenová 3. PPŽ Troja 31.05.2017 Tréninky 02.06.2017 20:35
Pavel Koten OŽ Malíkovice 28.05.2017 Závody 02.06.2017 20:31
Pavel Koten Mistrovství oblasti Dobříš 27.05.2017 Závody 01.06.2017 22:06
Barbora Kotenová Mistrovství oblasti Dobříš 27.05.2017 Závody 01.06.2017 21:59
Adéla Kotková OŽ Malíkovice 28.05.2017 Závody 29.05.2017 17:11
Adéla Kotková OM Dobříš 27.05.2017 Závody 29.05.2017 17:12
Ondřej Tolar 2. PPŽ Krč 24.05.2017 Závody 25.05.2017 21:02
Adéla Kotková 2. PPŽ 24.05.2017 Závody 24.05.2017 19:53
Adéla Kotková Český pohár Javorník - Bílá Voda 21.05.2017 Závody 23.05.2017 10:31
Adéla Kotková Český pohár Javorník - Bílá Voda 20.05.2017 Závody 22.05.2017 11:59
Pavel Koten Žebříček B Křižany 14.05.2017 Závody 17.05.2017 21:34
Barbora Kotenová Žebříček B Křižany 14.05.2017 Závody 17.05.2017 21:31
Adéla Kotková 1. PPŽ 17.05.2017 Závody 17.05.2017 20:01
Adéla Kotková Žebříček B - Křižany 14.05.2017 Závody 16.05.2017 07:32
Pavel Koten Žebříček B Křižany 13.05.2017 Závody 15.05.2017 22:20
Adéla Kotková Žebříček B - Křižany 13.05.2017 Závody 15.05.2017 17:18
Libor Pecháček Žebříček B - Křižany 14.05.2017 Závody 15.05.2017 09:57
Martina Pelantová žebříček B Kižany 14.05.2017 Závody 14.05.2017 17:12
Barbora Kotenová Krajský přebor škol 09.05.2017 Závody 13.05.2017 08:58
Markéta Kotenová OŽ Mníšek pod Brdy 08.05.2017 Závody 13.05.2017 07:55
Ondřej Tolar Kozmice 08.04.2017 Závody 12.05.2017 20:07
Pavel Koten OŽ Mníšek pod Brdy 08.05.2017 Závody 09.05.2017 21:27
Pavel Koten Kvadriatlon Kácov 07.05.2017 Závody 09.05.2017 21:15
Adéla Kotková OŽ Mníšek pod Brdy 08.05.2017 Závody 08.05.2017 17:45
Adéla Kotková Dobřichovický půlmaraton+10km pro každého 06.05.2017 Závody 07.05.2017 22:29
Barbora Vyhnálková Tiomila 2017 29.04.2017 Závody 01.05.2017 10:59
Barbora Vyhnálková JRD Hindås-sudá/lichá 28.04.2017 Tréninky 01.05.2017 10:36
Barbora Vyhnálková JRD Hindås-sprintové úseky Bollebygd 27.04.2017 Tréninky 01.05.2017 10:34
Barbora Vyhnálková Nominační krátká Basås 26.04.2017 Závody 01.05.2017 10:32
Barbora Vyhnálková Nominační klasika Basås 25.04.2017 Závody 01.05.2017 10:30
Barbora Vyhnálková JRD Hindås-middle 23.04.2017 Tréninky 01.05.2017 10:28
Barbora Vyhnálková JRD Hindås-seznamovací zkrácená 23.04.2017 Tréninky 01.05.2017 10:19
Libor Pecháček Saxbo 2017 - Osečná 22.04.2017 Závody 24.04.2017 10:49
Martina Pelantová Mistrovství oblasti na krátké trati - Týnec 22.04.2017 Závody 23.04.2017 09:42
Michal Pelant Mistrovství oblasti na krátké trati - Týnec 22.04.2017 Závody 23.04.2017 09:26
Adéla Kotková Mistrovství oblasti -Týnec nad Sázavou 22.04.2017 Závody 22.04.2017 16:23
Barbora Vyhnálková ČPŠ Rantířov 09.04.2017 Závody 10.04.2017 18:31
Barbora Vyhnálková MČR NOB Rantířov 08.04.2017 Závody 10.04.2017 18:30
Michal Pelant OŽ Kozmice 08.04.2017 Závody 08.04.2017 21:48
Barbora Kotenová Scorelauf Mšeno 02.04.2017 Závody 05.04.2017 20:27
Barbora Kotenová MO ve sprintu Mšeno 02.04.2017 Závody 05.04.2017 20:26
Adéla Kotková OŽ Přední Kopanina 01.04.2017 Závody 02.04.2017 22:32
Pavel Koten OŽ Přední Kopanina 01.04.2017 Závody 02.04.2017 21:20
Pavel Koten Mistrovství oblasti v NOB Hrádek 31.03.2017 Závody 02.04.2017 21:18
Michal Pelant Mšeno - sprint 02.04.2017 Závody 02.04.2017 18:25
Michal Pelant Mšeno - volné pořadí 02.04.2017 Závody 02.04.2017 18:20
Martina Pelantová OŽ Přední Kopanina 01.04.2017 Závody 02.04.2017 18:14
Michal Pelant OŽ Přední Kopanina 01.04.2017 Závody 01.04.2017 19:38
Barbora Vyhnálková JRD Jablonec-middle 31.03.2017 Tréninky 01.04.2017 09:55
Pavel Koten Vč. pohár Veská 25.03.2017 Závody 27.03.2017 21:13
Pavel Koten PZL Praga Magica 05.03.2017 Tréninky 07.03.2017 19:53
Adéla Kotková Stavění trati 05.03.2017 Tréninky 07.03.2017 19:04
Adéla Kotková Domácí trénink 04.03.2017 Tréninky 04.03.2017 16:58
Libor Pecháček Mapování 26.02.2017 Tréninky 26.02.2017 18:57
Adéla Kotková Zimní trénink RIC- Vodník 26.02.2017 Tréninky 26.02.2017 14:51
Libor Pecháček Mapový trénink KAM 12.02.2017 Tréninky 21.02.2017 15:13
Pavel Koten PZL Xaverovský háj 18.02.2017 Tréninky 20.02.2017 21:28
Adéla Kotková Zimní trénink Krč 19.02.2017 Tréninky 19.02.2017 16:09
Adéla Kotková Zimní trénink Olešovice 05.02.2017 Tréninky 05.02.2017 14:23
Pavel Koten PZL Pankrácké výhledy 28.01.2017 Tréninky 30.01.2017 18:36
Adéla Kotková Zimní trénink Těptín 22.01.2017 Tréninky 22.01.2017 14:27
Petra Rožková Kentus v Kentu 15.01.2017 Závody 18.01.2017 13:14
Barbora Kotenová trénink KAM Tejček 15.01.2017 Tréninky 17.01.2017 17:18
Adéla Kotková trenink Kramný 15.01.2017 Tréninky 15.01.2017 13:47
Adéla Kotková Strančice 08.01.2017 Tréninky 08.01.2017 13:55
Pavel Koten PZL Opět na Kozla - 2. část 07.01.2017 Tréninky 07.01.2017 20:26
Pavel Koten PZL Opět na Kozla - 1. část 07.01.2017 Tréninky 07.01.2017 20:15
Pavel Koten PZL Hostivařské vánoce 21.12.2016 Tréninky 23.12.2016 20:36
Jan Tolar Mikulášův kufr 02.12.2016 Tréninky 13.12.2016 21:44
Adéla Kotková Horní Jirčany 11.12.2016 Tréninky 11.12.2016 21:14
Pavel Koten PZL Tour de Vypich 10.12.2016 Tréninky 10.12.2016 20:51
Pavel Koten PZL Čertovy hrby 04.12.2016 Tréninky 05.12.2016 16:37
Pavel Koten PZL Trénink na Kozla 26.11.2016 Tréninky 27.11.2016 20:28
Barbora Vyhnálková Trénink KAM Pohorka 27.11.2016 Tréninky 28.11.2016 08:59
Barbora Vyhnálková Trénink KAM Struhařov 20.11.2016 Tréninky 28.11.2016 09:00
Klára Kotenová Mistrovství světa ve SMIKu 17.11.2016 Závody 21.11.2016 07:49
Michal Pelant Zimní nedělě Struhařov 20.11.2016 Tréninky 20.11.2016 16:10
Martina Pelantová Zimní neděle Struhařov 20.11.2016 Tréninky 20.11.2016 16:02
Ema Pračková SMIK Jevany 17.11.2016 Závody 20.11.2016 15:46
Adéla Kotková Zimní trénink KAM - Struhařov 20.11.2016 Tréninky 20.11.2016 17:38
Barbora Kotenová Mistrovství světa ve SMIKu 17.11.2016 Závody 18.11.2016 11:20
Pavel Koten Mistrovství světa ve SMIKu 17.11.2016 Závody 17.11.2016 20:22
Martina Pelantová SMIK Jevany 17.11.2016 Závody 17.11.2016 13:45
Michal Pelant SMIK Jevany 17.11.2016 Závody 17.11.2016 13:34
Barbora Vyhnálková SMIK 17.11.2016 Závody 17.11.2016 13:32
Barbora Vyhnálková Trénink KAM Ládví 13.11.2016 Tréninky 13.11.2016 16:06
Hynek Tolar Radlík 22.10.2016 Závody 13.11.2016 09:01
Adéla Kotková Zimní trénink Těptín 06.11.2016 Tréninky 10.11.2016 18:38
Petr Sládeček Zimní trénink (v protisměru) 06.11.2016 Tréninky 08.11.2016 18:06
Martina Pelantová Zimní neděle Kamenice 06.11.2016 Tréninky 07.11.2016 17:40
Michal Pelant Zimní neděle Kamenice 06.11.2016 Tréninky 07.11.2016 17:19
Barbora Vyhnálková Trénink KAM Těptín 06.11.2016 Tréninky 06.11.2016 14:53
Barbora Vyhnálková JRD SWE-housenka 29.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:28
Barbora Vyhnálková JRD SWE-middle 28.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:27
Barbora Vyhnálková JRD SWE-farstované úseky 27.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:22
Barbora Vyhnálková JRD SWE-koridory 27.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:20
Barbora Vyhnálková JRD SWE-nočák 26.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:18
Barbora Vyhnálková JRD SWE-zkrácená 26.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:15
Barbora Vyhnálková JRD SWE-seznamovák 25.10.2016 Tréninky 06.11.2016 14:13
Petra Rožková Salisbury 05.11.2016 Závody 06.11.2016 11:48
Adéla Kotková OŽ Kaňk 05.11.2016 Závody 05.11.2016 19:40
Barbora Vyhnálková Smålandskavlen 30.10.2016 Závody 02.11.2016 09:27
Pavel Koten Oblastní žebříček Libovka 22.10.2016 Závody 02.11.2016 08:36
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Libovka 22.10.2016 Závody 02.11.2016 08:34
Petr Sládeček OŽ Valnovka 23.10.2016 Závody 25.10.2016 08:51
Petr Sládeček OŽ Libovka (sobotní propadák...) 22.10.2016 Závody 25.10.2016 08:48
Adéla Kotková OŽ Valnovka 23.10.2016 Závody 24.10.2016 19:29
Adéla Kotková OŽ Libovka 22.10.2016 Závody 24.10.2016 19:16
Michal Pelant OŽ Valnovka 23.10.2016 Závody 23.10.2016 18:57
Martina Pelantová OŽ Valnovka 23.10.2016 Závody 23.10.2016 18:36
Laura De Heij OŽ Libovka 22.10.2016 Závody 22.10.2016 18:34
Michal Pelant OŽ Libovka 22.10.2016 Závody 22.10.2016 18:00
Martina Pelantová libovka 22.10.2016 Závody 22.10.2016 17:38
Martina Pelantová Světice hromaďák 19.10.2016 Tréninky 19.10.2016 20:46
Michal Pelant Světice hromaďák 19.10.2016 Tréninky 19.10.2016 20:40
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Kejžlice 15.10.2016 Závody 17.10.2016 14:49
Pavel Koten Oblastní žebříček Kejžlice 15.10.2016 Závody 17.10.2016 14:45
Adéla Kotková Oplanská bloudička 15.10.2016 Tréninky 16.10.2016 11:49
Markéta Kotenová MČR klubů Dolní Prysk 09.10.2016 Závody 10.10.2016 22:01
Markéta Kotenová MČR štafet Dolní Prysk 08.10.2016 Závody 10.10.2016 22:00
Barbora Kotenová MČR klubů Dolní Prysk 09.10.2016 Závody 10.10.2016 21:55
Pavel Koten MČR klubů Dolní Prysk 09.10.2016 Závody 10.10.2016 16:54
Pavel Koten MČR štafet Dolní Prysk 08.10.2016 Závody 10.10.2016 16:54
Adéla Kotková Písek - Pimonův kufr 09.10.2016 Závody 09.10.2016 19:34
Barbora Vyhnálková MČR družstev Dolní Prysk-RIC2 09.10.2016 Závody 09.10.2016 17:15
Barbora Vyhnálková MČR družstev Dolní Prysk-RIC1 09.10.2016 Závody 09.10.2016 17:13
Barbora Vyhnálková MČR štafet Dolní Prysk 08.10.2016 Závody 09.10.2016 17:11
Barbora Vyhnálková MČR klasika-finále 02.10.2016 Závody 03.10.2016 20:07
Barbora Vyhnálková MČR klasika-semifinále 01.10.2016 Závody 03.10.2016 20:05
Barbora Vyhnálková OŽ klasika Mšec 25.09.2016 Závody 03.10.2016 20:04
Pavel Kuchař PŽ Malá Chuchle 24.09.2016 Závody 03.10.2016 18:55
Pavel Koten Oblastní žebříček Mšec 25.09.2016 Závody 01.10.2016 13:20
Adéla Kotková Malá Chuchle 24.09.2016 Závody 28.09.2016 22:40
Jan Tolar OŽ Mšec 25.09.2016 Závody 28.09.2016 19:02
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Malá Chuchle 24.09.2016 Závody 28.09.2016 10:08
Pavel Koten Oblastní žebříček Malá Chuchle 24.09.2016 Závody 28.09.2016 10:05
Michal Pelant OŽ Mšec 25.09.2016 Závody 25.09.2016 19:07
Martina Pelantová Ož Mšec 25.09.2016 Závody 25.09.2016 18:56
Alex Pethö Oblastní žebříček 25.09.2016 Závody 25.09.2016 16:51
Martina Pelantová OŽ Malá Chuchle 24.09.2016 Tréninky 24.09.2016 22:11
Michal Pelant OŽ Malá Chuchle 24.09.2016 Závody 24.09.2016 21:58
Petr Sládeček ŽB Hrabětice 10.09.2016 Závody 21.09.2016 10:47
Barbora Vyhnálková ČPŠ Košíkov 18.09.2016 Závody 20.09.2016 09:00
Barbora Vyhnálková ŽA sprint Brno-Nový Lískovec 17.09.2016 Závody 20.09.2016 08:58
Barbora Vyhnálková ČPŠ Košíkov 17.09.2016 Závody 20.09.2016 08:55
Barbora Kotenová OB Borová Lada 17.09.2016 Závody 19.09.2016 09:54
Ondřej Mucha Hrabětice 10.09.2016 Závody 14.09.2016 09:20
Barbora Vyhnálková ŽA Hrabětice-krátká 11.09.2016 Závody 14.09.2016 09:04
Barbora Vyhnálková ŽA Hrabětice-klasika 10.09.2016 Závody 14.09.2016 09:02
Marie Vyhnálková ŽA Hrabětice 11.09.2016 Závody 13.09.2016 09:30
Klára Kotenová ŽB Hrabětice 11.09.2016 Závody 13.09.2016 08:15
Klára Kotenová ŽB Hrabětice 10.09.2016 Závody 13.09.2016 08:13
Jaromír Šrámek Slovanka GRRR 12.09.2016 Tréninky 12.09.2016 21:49
Jaromír Šrámek Slovanka HRRR 12.09.2016 Tréninky 12.09.2016 21:48
Hanka Šrámková Slovanka GRRR..... 11.09.2016 Závody 12.09.2016 21:18
Pavel Koten ŽB Hrabětice 10.09.2016 Závody 12.09.2016 11:08
Petra Rožková SOHO 11.09.2016 Závody 11.09.2016 16:08
Petra Rožková Rotherhithe - Londýn 10.09.2016 Závody 11.09.2016 15:25
Petra Rožková Crystal Park 09.09.2016 Závody 10.09.2016 17:43
Jan Votruba Jureček 07.09.2016 Tréninky 08.09.2016 09:48
Lukáš Rejnek Jureček 07.09.2016 Tréninky 08.09.2016 09:46
Alex Pethö Jureček 07.09.2016 Tréninky 07.09.2016 22:39
Martina Pelantová Jureček 07.09.2016 Tréninky 07.09.2016 21:40
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Vokovice 04.09.2016 Závody 07.09.2016 07:53
Barbora Kotenová Oblastní žebříček Vokovice 04.09.2016 Závody 07.09.2016 07:51
Barbora Vyhnálková JRD Švédsko-housenka 26.08.2016 Tréninky 05.09.2016 18:37
Barbora Vyhnálková JRD Švédsko-hromaďák 26.08.2016 Tréninky 05.09.2016 18:36
Barbora Vyhnálková JRD Švédsko-zkrácená 25.08.2016 Tréninky 05.09.2016 18:34
Barbora Vyhnálková JRD Švédsko-sprintové úseky 25.08.2016 Tréninky 05.09.2016 18:31
Pavel Koten Oblastní žebříček Vokovice 04.09.2016 Závody 05.09.2016 11:43
Pavel Kuchař OŽ ZŠ Vokovice 04.09.2016 Závody 05.09.2016 09:21
Beáta Polívková OŽ ZŠ Vokovice 04.09.2016 Závody 05.09.2016 09:19
Ema Pračková OŽ ZŠ Vokovice 04.09.2016 Závody 05.09.2016 09:17
Martina Pelantová MO Libušín 04.09.2016 Závody 04.09.2016 21:09
Martina Pelantová OŽ ZŠ Vokovice 04.09.2016 Závody 04.09.2016 21:03
Michal Pelant OŽ ZŠ Vokovice 04.09.2016 Závody 04.09.2016 20:35
Michal Pelant MO Libušín 04.09.2016 Závody 04.09.2016 20:23
Petra Rožková závod 04.09.2016 Závody 04.09.2016 20:14
David Schnabl MO Libušín 03.09.2016 Závody 04.09.2016 08:37
Ondřej Mucha MO Libušín 03.09.2016 Závody 04.09.2016 08:36
Štěpán Holeček MO Libušín 03.09.2016 Závody 04.09.2016 08:34
Adéla Kotková Tisá 27.08.2016 Závody 03.09.2016 23:26
Pavel Koten Mistrovství oblasti Libušín 03.09.2016 Závody 03.09.2016 21:02
Pavel Koten Oblastní žebříček Včelná 27.08.2016 Závody 01.09.2016 19:16
Barbora Vyhnálková Česká Kanada E5 14.08.2016 Závody 15.08.2016 16:49
Barbora Vyhnálková Česká Kanada E4 13.08.2016 Závody 15.08.2016 16:47
Barbora Vyhnálková Česká Kanada E3 12.08.2016 Závody 15.08.2016 16:27
Barbora Vyhnálková Česká Kanada E2 11.08.2016 Závody 15.08.2016 14:52
Barbora Vyhnálková Česká Kanada E1 10.08.2016 Závody 15.08.2016 14:46
Barbora Vyhnálková Bubo Cup-E1 03.08.2016 Závody 15.08.2016 14:37
Barbora Vyhnálková OO CUP-E5 31.07.2016 Závody 08.08.2016 14:52
Barbora Vyhnálková OO CUp-E4 30.07.2016 Závody 08.08.2016 14:41
Barbora Vyhnálková OO CUP-E3 29.07.2016 Závody 08.08.2016 14:35
Barbora Vyhnálková OO CUP-E2 28.07.2016 Závody 08.08.2016 14:26
Barbora Vyhnálková OO Cup-E1 27.07.2016 Závody 08.08.2016 14:23
Adéla Kotková Šumperský divočák - E2 31.07.2016 Závody 31.07.2016 17:00
Adéla Kotková Šumperský divočák - E1 31.07.2016 Závody 31.07.2016 16:59
Pavel Koten Veteran Cup E3 03.07.2016 Závody 07.07.2016 16:05
Pavel Koten Veteran Cup E2 02.07.2016 Závody 07.07.2016 15:55
Petr Sládeček Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati 18.06.2016 Závody 25.06.2016 15:37
Adéla Kotková Štafety Ďáblice 22.06.2016 Závody 23.06.2016 15:22
Jaromír Šrámek Stará ves 21.06.2016 Závody 21.06.2016 19:34
Pavel Koten ŽB Chvojkovský mlýn 19.06.2016 Závody 20.06.2016 16:03
Pavel Koten ŽB Chvojkovský mlýn 18.06.2016 Závody 20.06.2016 15:54
Adéla Kotková Chojkovský mlýn 19.06.2016 Závody 20.06.2016 10:59
Barbora Vyhnálková ŽB Chvojkovský mlýn-krátká 19.06.2016 Závody 19.06.2016 19:36
Barbora Vyhnálková ŽB Chvojkovský mlýn-klasika 18.06.2016 Závody 19.06.2016 19:31
Barbora Vyhnálková Nominačky JWOC-krátká 12.06.2016 Závody 19.06.2016 19:24
Barbora Vyhnálková Nominačky JWOC-klasika 11.06.2016 Závody 19.06.2016 19:18
Martina Pelantová 6. PPŽ Praha 11-Chodov 15.06.2016 Závody 16.06.2016 20:20
Adéla Kotková 6. PPŽ 15.06.2016 Závody 15.06.2016 22:31
Petr Sládeček Mistrovství oblati na klasické trati 11.06.2016 Závody 13.06.2016 07:44
Adéla Kotková Písek - Semice 11.06.2016 Závody 12.06.2016 17:55
Petra Rožková Písek - Semice klasika 11.06.2016 Závody 12.06.2016 07:35
Martina Pelantová ČP štafety Ivančice 05.06.2016 Závody 11.06.2016 08:45
Martina Pelantová Sprint Ivančice 04.06.2016 Tréninky 11.06.2016 08:41
Martina Pelantová 5. PPŽ - Bohnice 08.06.2016 Závody 11.06.2016 08:31
Adéla Kotková 5. PPŽ 08.06.2016 Závody 09.06.2016 21:57
Adéla Kotková cesta k babičce 04.06.2016 Tréninky 09.06.2016 10:54
Petra Rožková 5.PPŽ 08.06.2016 Závody 09.06.2016 07:33
Jaromír Šrámek Kaltenštejn 06.06.2016 Tréninky 06.06.2016 15:32
Barbora Vyhnálková ČP štafet Ivančice 05.06.2016 Závody 05.06.2016 18:26
Barbora Vyhnálková ŽA sprint Ivančice 04.06.2016 Závody 05.06.2016 18:16
Barbora Vyhnálková ČP štafet Sentice 04.06.2016 Závody 05.06.2016 18:13
Barbora Vyhnálková 4. PPŽ Hostivice 01.06.2016 Závody 02.06.2016 16:48
Barbora Vyhnálková ŽA Černá Voda-klasika 29.05.2016 Závody 02.06.2016 16:31
Barbora Vyhnálková ŽA Černá Voda-middle 28.05.2016 Závody 02.06.2016 16:29
Petra Rožková Humus v Hostivici 01.06.2016 Závody 01.06.2016 19:38
Jaromír Šrámek Jestřábí vrch 30.05.2016 Tréninky 30.05.2016 15:43
Petra Rožková Greenwich, London - park orienteeering competition 24.05.2016 Závody 26.05.2016 19:22
Klára Kotenová Žebříček B-Čechy Halouny 14.05.2016 Závody 20.05.2016 09:33
Markéta Kotenová Žebříček B-Čechy Halouny 15.05.2016 Závody 19.05.2016 12:00
Barbora Kotenová Žebříček B-Čechy Halouny 15.05.2016 Závody 19.05.2016 11:57
Petra Rožková 18.05.2016 Tréninky 18.05.2016 18:58
Pavel Koten Žebříček B-Čechy Halouny 15.05.2016 Závody 18.05.2016 07:46
Gábina Hudosová ŽB Halouny 14.05.2016 Závody 16.05.2016 21:12
Barbora Kotenová Žebříček B-Čechy Halouny 14.05.2016 Závody 16.05.2016 14:56
Markéta Kotenová Žebříček B-Čechy Halouny 14.05.2016 Závody 16.05.2016 14:54
Pavel Koten Žebříček B-Čechy Halouny 14.05.2016 Závody 16.05.2016 14:52
Michal Pelant Řevnice I. 14.05.2016 Závody 15.05.2016 20:30
Michal Pelant Řevnice II. 15.05.2016 Závody 15.05.2016 19:54
Martina Pelantová Řevnice II. 15.05.2016 Závody 15.05.2016 19:45
Martina Pelantová Řevnice I. 14.05.2016 Závody 15.05.2016 19:40
Petra Rožková BABA - Krkonoše 30.04.2016 Závody 02.05.2016 18:53
Markéta Kotenová Žebříček B-Čechy Trutnov 30.04.2016 Závody 02.05.2016 11:46
Pavel Koten Žebříček B-Čechy Trutnov 30.04.2016 Závody 02.05.2016 11:37
Pavel Koten Oblastní žebříček Jíloviště 24.04.2016 Závody 27.04.2016 11:26
Terezie Pokorná Oblastní žebříček 24.04.2016 Jíloviště - Cukrák 24.04.2016 Závody 27.04.2016 10:11
Markéta Kotenová Mistrovství oblasti na krátké trati 23.04.2016 Závody 26.04.2016 08:58
Barbora Kotenová Mistrovství oblasti na krátké trati 23.04.2016 Závody 26.04.2016 08:56
Pavel Koten Mistrovství oblasti na krátké trati 23.04.2016 Závody 26.04.2016 08:52
Barbora Vyhnálková Soustředění JRD Ztracenka-downhill vrstevnicovka 23.04.2016 Tréninky 25.04.2016 17:57
Barbora Vyhnálková Soustředění JRD Ztracenka-middle 24.04.2016 Tréninky 25.04.2016 17:52
Barbora Vyhnálková Soustředění JRD Ztracenka-nočák 22.04.2016 Tréninky 25.04.2016 17:50
Barbora Vyhnálková Soustředění JRD Ztracenka-klasika 22.04.2016 Tréninky 25.04.2016 17:48
Tomáš Kubát Mistrovsví oblasti v krátké trati 23.04.2016 Závody 25.04.2016 10:00
Michal Pelant Jíloviště 23.04.2016 Závody 24.04.2016 07:27
Petra Rožková Jíloviště 23.04.2016 Závody 24.04.2016 06:17
Martina Pelantová Jíloviště 23.04.2016 Závody 23.04.2016 20:25
Petra Rožková štafety - úsek 1 17.04.2016 Tréninky 17.04.2016 18:00
Hanka Šrámková Iva Šrámková 12.04.2016 Závody 12.04.2016 19:57
Petr Sládeček Oblastní žebříček Stará Huť 10.04.2016 Závody 12.04.2016 07:22
Barbora Kotenová Oblastní žebříček Stará Huť 10.04.2016 Závody 10.04.2016 19:14
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Stará Huť 10.04.2016 Závody 10.04.2016 19:12
Klára Kotenová Oblastní žebříček Stará Huť 10.04.2016 Závody 10.04.2016 19:10
Petra Rožková Ježibaba Stará Huť 10.04.2016 Závody 10.04.2016 16:46
Martina Pelantová Stará Huť 10.04.2016 Závody 10.04.2016 15:36
Martina Pelantová Benátky 09.04.2016 Závody 10.04.2016 15:28
Pavel Koten Oblastní žebříček Rakovník 03.04.2016 Závody 06.04.2016 09:49
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Rakovník 03.04.2016 Závody 05.04.2016 15:50
Klára Kotenová Oblastní žebříček Rakovník 03.04.2016 Závody 05.04.2016 11:37
Tomáš Kubát 3. OŽ 2016 - Rakovník (Klasická trať) 03.04.2016 Závody 04.04.2016 00:08
Tomáš Kubát 2. OŽ 2016 - Rakovník (Krátká trať) 02.04.2016 Závody 04.04.2016 00:05
Michal Pelant Rakovník 03.04.2016 Závody 03.04.2016 20:57
Petra Rožková 03.04.2016 Závody 03.04.2016 16:57
Michal Pelant Rakovník 02.04.2016 Závody 03.04.2016 08:02
Pavel Koten Oblastní žebříček Chodouny 20.03.2016 Závody 23.03.2016 14:04
Petr Sládeček Chodouny u Roudnice nad Labem 20.03.2016 Závody 22.03.2016 08:08
Tomáš Kubát 1. OŽ 2016 - Chodouny u Roudnice n. L. 20.03.2016 Závody 21.03.2016 20:20
Barbora Vyhnálková Lipica Open E2 14.03.2016 Závody 14.03.2016 19:07
Pavel Koten Prokopák - Pražská zimní liga 12.12.2015 Tréninky 13.12.2015 17:24
Petr Sládeček Mistrovství světa ve SMIKu 17.11.2015 Závody 19.11.2015 20:17
Pavel Koten Mistrovství světa ve SMIKu 17.11.2015 Závody 18.11.2015 11:39
Michal Pelant SMIK 17.11.2015 Závody 17.11.2015 20:13
Petra Rožková SMIK 2015_Petra a Vojta 17.11.2015 Tréninky 17.11.2015 17:54
Pavel Koten Český pohár štafet 12.09.2015 Závody 10.11.2015 09:35
Michal Pelant Horní Bezděkov 25.10.2015 Závody 25.10.2015 18:57
Martina Pelantová Horní Bezděkov 25.10.2015 Závody 25.10.2015 17:58
Pavel Koten Oplanská bloudička 10.10.2015 Závody 19.10.2015 16:57
Barbora Kotenová Oplanská bloudička 10.10.2015 Závody 19.10.2015 16:55
Martina Pelantová Vracov2 11.10.2015 Závody 13.10.2015 07:43
Martina Pelantová Vracov 10.10.2015 Závody 13.10.2015 07:40
Petra Rožková MČR družstev 4. úsek 11.10.2015 Závody 13.10.2015 06:12
Pavel Koten Oblastní žebříček Řevnice 04.10.2015 Závody 09.10.2015 09:14
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Řevnice 03.10.2015 Závody 05.10.2015 14:36
Barbora Kotenová Oblastní žebříček Řevnice 03.10.2015 Závody 05.10.2015 14:34
Pavel Koten Oblastní žebříček Řevnice 03.10.2015 Závody 05.10.2015 14:31
Martina Pelantová Řevnice 04.10.2015 Závody 04.10.2015 16:14
Michal Pelant Řevnice 03.10.2015 Závody 04.10.2015 08:16
Martina Pelantová Řevnice 03.10.2015 Závody 04.10.2015 08:01
Martina Pelantová Smrková 23.09.2015 Tréninky 23.09.2015 20:14
Petra Rožková 20.09.2015 Závody 21.09.2015 07:39
Martina Pelantová Krňany 20.09.2015 Tréninky 20.09.2015 18:34
Michal Pelant Krňany 20.09.2015 Závody 20.09.2015 18:26
Martina Pelantová Mrákavy 19.09.2015 Závody 19.09.2015 18:42
Martina Pelantová Páprsob 28.08.2015 Tréninky 02.09.2015 19:08
Martina Pelantová Páprsob 22.08.2015 Tréninky 02.09.2015 18:53
Martina Pelantová Páprsob 22.08.2015 Tréninky 02.09.2015 18:47
Pavel Koten Oblastní žebříček Trocnov 30.08.2015 Závody 31.08.2015 13:54
Pavel Koten Oblastní žebříček Trocnov 29.08.2015 Závody 02.09.2015 14:57
Petra Rožková Pěkné prázdniny 3.E 23.08.2015 Závody 25.08.2015 08:47
Pavel Koten Oblastní žebříček Březina 13.06.2015 Závody 22.06.2015 15:17
Jan Tolar Buštěhrad 18.04.2015 Závody 21.06.2015 09:16
Pavel Koten Oblastní žebříček Březina 14.06.2015 Závody 18.06.2015 08:55
Barbora Kotenová Oblastní žebříček Březina 14.06.2015 Závody 15.06.2015 11:07
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Březina 14.06.2015 Závody 15.06.2015 11:05
Vilém Rožek PPŽ Roztoky 10.06.2015 Závody 13.06.2015 08:23
Markéta Kotenová 3. závod PPŽ Troja 27.05.2015 Závody 10.06.2015 12:12
Martina Pelantová Český pohár štafet - 30.5.2015 30.05.2015 Závody 01.06.2015 07:34
Barbora Vyhnálková ČPŠ Kroučová 31.05.2015 Závody 31.05.2015 16:32
Martina Pelantová Oblastní žebříček - Jevany 24.05.2015 Závody 29.05.2015 19:52
Martina Pelantová 3. závod PPŽ - Troja 27.05.2015 Závody 29.05.2015 19:46
Marie Vyhnálková Marie Vyhnálková 02.05.2015 Závody 26.05.2015 18:47
Pavel Koten Oblastní žebříček Jevany 24.05.2015 Závody 26.05.2015 08:53
Jaromír Šrámek Jesenice 25.05.2015 Závody 25.05.2015 20:43
Petr Sládeček Oblastní žebříček Jevany 24.05.2015 Závody 25.05.2015 19:46
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Jevany 24.05.2015 Závody 25.05.2015 10:40
Hanka Šrámková ŽB Albrechtice 17.5. 2015 20.05.2015 Závody 20.05.2015 20:00
Hanka Šrámková ŽB Albrechtice 16.5. 2015 20.05.2015 Závody 20.05.2015 19:54
Martina Pelantová 2. závod PPŽ - Lhotka 20.05.2015 Tréninky 20.05.2015 19:51
Barbora Vyhnálková ŽA Albrechtice u sušice-middle 16.05.2015 Závody 17.05.2015 17:00
Martina Pelantová 1. závod PPŽ Říčany 13.05.2015 Závody 15.05.2015 19:43
Markéta Kotenová 1. závod PPŽ Říčany 13.05.2015 Závody 15.05.2015 08:59
Jaromír Šrámek Pecka 08.05.2015 Závody 08.05.2015 21:20
Markéta Kotenová Žebříček B-Čechy 03.05.2015 Závody 07.05.2015 11:18
Pavel Koten Žebříček B-Čechy 03.05.2015 Závody 07.05.2015 11:15
Markéta Kotenová Žebříček B-Čechy 02.05.2015 Závody 06.05.2015 11:17
Pavel Koten Žebříček B-Čechy 02.05.2015 Závody 06.05.2015 11:14
Barbora Kotenová Žebříček B-Čechy 03.05.2015 Závody 05.05.2015 10:31
Barbora Kotenová Žebříček B-Čechy 02.05.2015 Závody 05.05.2015 10:28
Hanka Šrámková Žebříček B-Čechy - Ctětín, osada Vranov 02.05.2015 Závody 02.05.2015 18:55
Hanka Šrámková MČR NOB 2015 25.04.2015 Závody 26.04.2015 18:28
Markéta Kotenová Oblastní žebříček Písek 19.04.2015 Závody 20.04.2015 11:48
Pavel Koten Oblastní žebříček Písek 19.04.2015 Závody 20.04.2015 11:39
Markéta Kotenová Mistrovství oblasti na krátké trati 12.04.2015 Závody 20.04.2015 11:42
Martina Pelantová Sprint Buštěhrad 18.04.2015 Závody 18.04.2015 20:05
Hanka Šrámková sprint Buštěhrad 18.04.2015 Závody 18.04.2015 19:50
Barbora Kotenová Mistrovství oblasti na krátké trati 12.04.2015 Závody 15.04.2015 12:02
Pavel Koten Mistrovství oblasti štafet 11.04.2015 Závody 15.04.2015 11:43
Markéta Kotenová Mistrovství oblasti štafet 11.04.2015 Závody 13.04.2015 21:08
Barbora Kotenová Mistrovství oblasti štafet 11.04.2015 Závody 13.04.2015 20:54
Jaromír Šrámek Liščí rokle 12.04.2015 Závody 12.04.2015 19:44
Hanka Šrámková štafety Velká Chuchle 11.04.2015 Závody 12.04.2015 19:25
Jan Tolar Oseček 2 28.03.2015 Závody 02.04.2015 00:40
Pavel Koten OŽ Oseček 28.03.2015 Závody 01.04.2015 20:15
Petr Sládeček Oseček 2 28.03.2015 Závody 29.03.2015 19:33
Petr Sládeček Oseček 1 28.03.2015 Závody 29.03.2015 19:26
Petra Rožková 2.OŽ Oseček - 2.část 28.03.2015 Tréninky 29.03.2015 18:57
Petra Rožková 2.OŽ Oseček - 1.část 28.03.2015 Závody 29.03.2015 18:54
Jaromír Šrámek Oseček 28.03.2015 Závody 29.03.2015 15:47
Markéta Kotenová OŽ Oseček 28.03.2015 Závody 29.03.2015 12:57
Laura De Heij 20150328 Bor Laura de Heij 28.03.2015 Tréninky 28.03.2015 23:49
Martina Pelantová Oblastní žebříček - Oseček 28.03.2015 Závody 28.03.2015 18:51
Barbora Vyhnálková 0Ž Oseček 28.03.2015 Závody 28.03.2015 17:05
Markéta Kotenová OŽ Praha - Přední Kopanina 22.03.2015 Závody 27.03.2015 17:52
Barbora Kotenová OŽ Praha - Přední Kopanina 22.03.2015 Závody 27.03.2015 17:47
Pavel Koten OŽ Praha - Přední Kopanina 22.03.2015 Závody 27.03.2015 17:44
Jaromír Šrámek Přední Kopanina 22.3. 22.03.2015 Závody 26.03.2015 21:05
Hanka Šrámková Přední Kopanina 22.3. 26.03.2015 Závody 26.03.2015 20:20
Jan Tolar Mšec 01.11.2014 Závody 25.03.2015 20:34
Laura De Heij 20150322 Predni Kopanina Laura de Heij 22.03.2015 Tréninky 22.03.2015 19:36
Markéta Kotenová Praga Magica 08.03.2015 Závody 21.03.2015 10:54
Pavel Koten Praga Magica 08.03.2015 Závody 21.03.2015 10:49
Jan Tolar Rumcajsovy míle E3 17.08.2014 Závody 19.03.2015 08:58
Jan Tolar Rumcajsovy míle E1 16.08.2014 Závody 19.03.2015 08:55
Jan Tolar Janov u Rakovníka 01.06.2014 Závody 19.03.2015 08:49
Jan Tolar Želízy 26.04.2014 Závody 19.03.2015 08:40
Jan Tolar Jevany 13.04.2014 Závody 19.03.2015 08:15
Barbora Kotenová Stará hláska nerezaví - závod Pražské zimní ligy 27.12.2014 Závody 22.01.2015 21:04
Pavel Koten Opět na Kozla - závod Pražské zimní ligy 10.01.2015 Závody 17.01.2015 09:59
Hanka Šrámková Nočák Zvole 07.01.2015 Závody 12.01.2015 21:00
Pavel Koten Stará hláska nerezaví - závod Pražské zimní ligy 27.12.2014 Závody 02.01.2015 20:35
David Rožek PF2104 14.12.2014 Tréninky 14.12.2014 18:43
Vilém Rožek PF2014 14.12.2014 Tréninky 14.12.2014 18:39
Ema Pračková Pražská zimní liga - Ztraceni v pralese 09.12.2014 Závody 09.12.2014 14:33
Barbora Kotenová Ztraceni v pralese - 1. závod Pražské zimní ligy 29.11.2014 Závody 30.11.2014 14:33
Markéta Kotenová Ztraceni v pralese - 1. závod Pražské zimní ligy 29.11.2014 Závody 30.11.2014 12:47
Martina Pelantová Pražská zimní liga - Ztraceni v pralese 29.11.2014 Závody 29.11.2014 12:56
Petr Sládeček Smik Říčany 15.11.2014 Závody 16.11.2014 17:29
Petr Sládeček Mšec 01.11.2014 Závody 09.11.2014 20:55
Vilém Rožek Trénink Olivovna 15.10.2014 Tréninky 15.10.2014 22:55
David Rožek MČR družstev 12.10.2014 Závody 14.10.2014 23:58
Vilém Rožek Trenink - paměťák 08.10.2014 Tréninky 08.10.2014 20:16
David Rožek Trenink - paměťák 08.10.2014 Tréninky 08.10.2014 19:25
David Rožek MČR družstev MTBO, 5.úsek 05.10.2014 Tréninky 06.10.2014 23:29
David Rožek Trenink azimuty - Říčanský les 01.10.2014 Tréninky 06.10.2014 23:22
Tomáš Kubát OŽ OB Mladá Boleslav - sprint 07.10.2018 Závody 09.10.2018 11:35
Libor Pecháček OŽ Ondřejov 02.06.2018 Závody 04.06.2018 13:46
Tomáš Kubát OB Krátká trať Ondřejov 02.06.2018 Závody 21.06.2018 22:42
Libor Pecháček OŽ Červený mlýn 25.03.2018 Závody 09.04.2018 09:05
Libor Pecháček OŽ Malíkovice 08.04.2018 Závody 09.04.2018 08:51
Libor Pecháček Vodňanský kapr E2 15.10.2017 Závody 16.10.2017 23:11
Libor Pecháček OŽ Jíloviště 30.09.2017 Závody 02.10.2017 11:08
Libor Pecháček Žebříček B - Kluky 10.09.2017 Závody 29.09.2017 21:27
Libor Pecháček Žebříček B - Kluky 09.09.2017 Závody 29.09.2017 21:26
Libor Pecháček OŽ Trocnov 27.08.2017 Závody 28.08.2017 09:54
Libor Pecháček Žebříček B - Křižany 13.05.2017 Závody 15.05.2017 09:35
Libor Pecháček Saxbo 2017 - Lückendorf 23.04.2017 Závody 29.09.2017 21:23
Tomáš Kubát Mistrovství oblasti na krátké trati 22.04.2017 Závody 23.04.2017 21:13
Tomáš Kubát OŽ Kozmice 08.04.2017 Závody 12.04.2017 19:42
Jan Tolar SMIK 17.11.2016 Tréninky 13.12.2016 21:48
Tomáš Kubát OŽ JČ oblasti (krátká trať) 17.09.2016 Závody 19.09.2016 21:41
Jan Tolar Říčany MTBO liga 04.06.2015 Závody 21.06.2015 08:23
Jan Tolar Oseček 1 28.03.2015 Závody 02.04.2015 00:41
Jan Tolar Přední Kopanina 22.03.2015 Závody 02.04.2015 00:37
Jan Tolar Kamenice 19.10.2014 Závody 25.03.2015 20:25
Jan Tolar Krňany 20.09.2014 Závody 25.03.2015 20:23
Jan Tolar Kozmice 14.09.2014 Závody 25.03.2015 20:24

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Adéla Kotková Strančice 3 Libor 17.10.2018 12:48
Pavel Koten OŽ Ondřejov 1 Gabča 13.06.2018 10:52
Adéla Kotková ŽB Čechy Východ-Číměř 1 Gabča 13.06.2018 10:47
Adéla Kotková ŽB Čechy Východ-Číměř 1 Gabča 13.06.2018 10:44
Barbora Kotenová Pardubice finále přeboru škol 1 Gabča 13.06.2018 10:34
Barbora Kotenová OŽ Ondřejov 1 Gabca 04.06.2018 21:19
Pavel Koten Mistrovstí oblasti Kytín 3 Pavel 15.05.2018 22:41
Markéta Kotenová Mistrovstí oblasti Kytín 1 Gabča 15.05.2018 11:52
Klára Kotenová Mistrovstí oblasti Konojedy 1 Gabča 15.05.2018 11:47
Barbora Kotenová Mistrovstí oblasti Kytín 1 Gabča 15.05.2018 11:36