Žebříček B-Čechy Halouny (14.05.2016)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Rochota 1:10000
Pořadatel: VSP
Disciplína: klasická trať D12C
Skutečná délka: 3.77 km
Čas: 51:16
Skrýt komentáře (1)
Gabča: Ahoj Barčo,
výraznou chybu zde vidím jen jednu, ale možná že zrychlení by se zde našlo více

- postup na jedničku: věřím, že se jedná o chybu záznamu, ta pěšinka je tam do očí bijící. Paradoxně je však i možné, že kdyby rychlě běžící 12-ctka zvolila postup po velké cestě zprava, byla by rychlejší. Znamená to totiž rychlý odběh ze startu a při hladkém běhu můžeš lehce namapovat dohledávku a hlavně postup na další kontroly - je potřeba se podívat na www.obpostupy.cz, jak to šli ostatní, zde se mohu mýlit, třeba pěšina byla jasná, pak je tvůj postup (tedy po pěšina) zcela OK
- postup z 1 na 2: tak tady si myslím, že jsi zbytečně ztratila. Nikdo není rychlejší během kolem potoka, kde jsou klacky, meandry, bažinky, voda ... (i když existují výjimky). Já bych rozhodně šla vrchem po cestě (na kterou jsi vběhla) a pak po lii louky a paseky, šmik na hlavní cestu a pak honem na jedinou zatáčku a hned do leva podél vody ... razím a jsem pryč:-)
postup mezi 4 a 5: je to těžký postup, vzhledem k tomu, že jsem tam běžela vím, že tento tip postupu je o velké zkušenosti a tu lehce časem získáš. Možná jediná rada, vidím, že jsi běžela kolem pramene a já vím, že tam byla kontrola, pak je vždy dobré, když je to postup čistým lesem, lehce v mapě kontrolovat, na jakém objektu je ta kontrola a tím by jsi zjistila v půlce postupu, kde se výškově pohybuješ a věděla by jsi, že máš ještě klesat (sama jsem si tam kontrolovala výšku na svém dlouhém postupu :-) )
- a naopak za postup na 3,4,6,7 chválím !!!
- na sběrku jsi chtěla moc a hodilo tě to do těch rýh, které vždy zpomalují ... je lepší to oběhnout po cestě, při seběhu z kopce a do cíle je cesta mnohdy výhodnější .... šla bych zleva po cestě ... ale mě to tam taky hodilo jinak, něž jsem měla v plánu:-)

V každém případě pěkný závod, škoda té jediné chyby na 5, tam to ale bylo opravdu těžké.
Napiš komentář
Ulož
 
Žebříček B-Čechy Halouny (14.05.2016) Žebříček B-Čechy Halouny (14.05.2016)